APT29F100B2 1000V, 29A, 0.46¥Ø Max, trr ¡Â270ns N-Channel FREDFET stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More APT29F100B2
1000 in stock
More APT29F100B2 MICROSEMI POWER PRODUCTS GROUP
Original,T-MAX
58156 in stock
More APT29F100B2 APT MICROSEMI
In stock,PB-FREE,T-MAX?/FONT>
45000 in stock