APT1001RBN N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE HIGH VOLTAGE POWER MOSFETS stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More APT1001RBN APT
TO-247
1000 in stock
More APT1001RBN
*STOCK *NEW&ORIGINAL
147 in stock
More APT1001RBN APT
510 in stock
More APT1001RBN
1500 in stock
More APT1001RBN APT
TO-3P
100 in stock
More APT1001RBN A P T
TO
50 in stock
More APT1001RBN APT
STOCK
75000 in stock
More APT1001RBN APT
HC
568 in stock
More APT1001RBN APT
TO-3P
5000 in stock
Similar Parts of APT1001RBN
APT1001RBNG
3 suppliers
0 in stock
APT1001RBNR
4 suppliers
121 in stock