AB308-12.288MHZ stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More AB308-12.288MHZ CRYSTAL CROSS
0.0000,Cross, 3-8wks 1reel min. Need to verify cro
9999 in stock
More AB308-12.288MHZ ABRACON
CRYSTAL CRYSTAL TYPE:CRYSTAL; FREQUENCY:12.288MHZ; FREQUENCY
500 in stock