A2V28S40BTP6 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More A2V28S40BTP6
40 in stock
More A2V28S40BTP6 PSC POWERCHIP
OEM XS IL
40 in stock
More A2V28S40BTP-6
1218 in stock
More A2V28S40BTP-6 PSC
TSOP
184 in stock