9513S102C stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 95 & 140 MINICIRCUITS
7777 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More 9514008
IC
53 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 9513W TOKO
200 in stock