85HFL40S02 FAST RECOVERY DIODES stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More 85HFL40S02 INTERNATIONAL RECTIFIER
DO-5,Fast Recovery Diode 400V 85A
89 in stock
More 85HFL40S02 IR
4760 in stock
More 85HFL40S02
53 in stock
More 85HFL40S02
600 in stock
More 85HFL40S02
IR
48300 in stock
More 85HFL40S02 I R
50 in stock
More 85HFL40S02 VIS
500 in stock
More 85HFL40S02 IR
in stock
1176 in stock
More 85HFL40S02 VIS
RoHs Compliant
485 in stock
More 85HFL40S02 NE
Ic
1134 in stock