80ENG062RE005 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 80EPS16PBF VIS
TO-247
1608 in stock
More 80EPS16PBF VISHAY
1600V 80A Std. Recovery Diode TO-247AC
500 in stock
More 80-F AMPHENL
CONNECTORS,CONNECTOR
25 in stock
More 80EPS..PbF High Voltage Series VISHAY
In stock,PB-FREE,TO-247
45000 in stock