80CNQ040ASM stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 80CNQ040ASM IR
4768 in stock
More 80CNQ040ASM VISHAY
40V 80A Schottky D61-8-SM
400 in stock
More 80CNQ040ASM IR
8639 in stock
More 80CNQ040ASM VISHAY
Original,D-61-8-SM
56975 in stock
More 80CNQ040ASM IR
**CHIPNET STK**
60 in stock
More 80CNQ040ASM IR
D61-8-SM
3000 in stock
More 80CNQ040ASM IR
DIODE SCHOTTKY 40V 80A D61-8-SL
60 in stock
More 80CNQ040ASM
3000 in stock