610HR050E stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 610HR050E OHMITE
1764 in stock
More 610HR050E
Current Sense Resistors 1watt
50 in stock
More 610HR050E 1WATT D81476-168 050 OHM
Ohmite
113 in stock
More 610HR050E OHMITE MANUFACTURING
RES .05 1W 3%
12 in stock