549N1C3E stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 549ohm1/4W1 21248
5000 in stock
More 549OHM,1/4W,1%,MF NIC COMPONENTS CORP
5000 in stock
More 54.9 OHM 2% WAFER MSI
BOX 814
13 in stock
More 54,9NF 2% RIFA DC89
6900 in stock
More 5,49NF-63V-1%-DIAG-12X6
1329 in stock