511KOHM08051 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 51.1Kohm1/6w1
4000 in stock
More 5.11K OHM 1/4W 1% MF YAGEO
BOX 59
3804 in stock
More 5.11K OHM 1/4 Watt 1%
USA OEM Excess (JJ011)
37 in stock