511EY418 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More 511FBA200M000BAG SILICON
Crystal oscillators / Kristaloscillator: XO 3.2X5M
30 in stock
More 511FBA108M000BAG SILICON
30 in stock
More 511F SIGNETI
INTEGRATED CIRCUITS,NE511F
24 in stock