48CTQ060SPBF SCHOTTKY RECTIFIER 40 Amp stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 48CTQ060SPBF IR
IN STOCK
50 in stock
More 48CTQ060SPBF INTERT
Oem_ex. 3 days
710 in stock
More 48CTQ060SPbF VISHAY
37968 in stock
More 48CTQ060SPBF
VISHAY
51 in stock
More 48CTQ060SPBF VISHAY
2000 in stock
More 48CTQ060SPBF
60 in stock
More 48CTQ060SPBF VISHAY
Y,1 Days after PO confirms
60 in stock
More 48CTQ060SPBF NE
Ic
2446 in stock
More 48CTQ060SPBF VISHAY
60V 40A Schottky D2-Pak
1000 in stock