43CTQ080G-1 SCHOTTKY RECTIFIER stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More 43CTQ080G-1 VISHAY
80V 40A Schottky TO-262
1000 in stock
More 43CTQ080G-1 IR
3200 in stock
More 43CTQ080G-1 IR
TO-262
3000 in stock