42M64SR12 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 42MC001-RC
Audio Transformers XFMR 500CT-
50 in stock
More 42M64SR12 POSITRONIC
64 POS R/A FEMALE SOLDER TERMINAL CONN
820 in stock
More 42 MAZDA
52 in stock