4116R-2-101 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More 4116R-2-101 BOURNS
1700 in stock
More 4116R-2-101 BOURNS
TUBES
45 in stock
More 4116R-2-101 BOURNS
11 in stock
More 4116R-2-101 BOURNS
59 in stock
More 4116R-2-101 BOURNS
RES NET 16 DIP BUSSED 100 OHM 0.125W ¡Ó2%
451 in stock