400UR160D stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More 400UR160D VISHAY
136 in stock
More 400UR160D
300 in stock
More 400UR160D
IR
16100 in stock
More 400UR160D VISHAY
1600V 400A Std. Recovery Diode DO-205AB (DO-9)
12 in stock
More 400UR160D VISHAY
Original,DO-9
56683 in stock
More 400UR160D
Diode, Negative
16 in stock
More 400UR160D IR
1000 in stock
More 400UR160D IR
DIODES, STANDARD RECOVERY POWER DIODE/RECTIFIER TYPE:STANDAR
19 in stock