39NPO101K050AD stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 3,9OHM0,25W5%
15076 in stock
More 39 Ohm
OEM XS
22000 in stock
More 39NPO330J050AD
NEW IN-STOCK
12000 in stock
More 39 OHM 0.25W 50PPM 1% M/F ROYAL
500 in stock
More 3.9 OHM 0805 5% T YAGEO
10000 in stock
Similar Parts of 39NPO101K050AD
39-OHM-1/4W-5
5 suppliers
12883 in stock
39OHM18W1
2 suppliers
1130 in stock
39OHM2W5
2 suppliers
1780 in stock
39OHM3W5
1147 in stock