36DX142F450CF2A stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 36DX142F450CF2A VISHAY
1400uF 450V 64x143 85¡ãC ST
36 in stock
More 36DX142F450CF2A SPRAGUE
53 in stock
More 36DX142F450CF2A UNITED CHEMI-CON
1667 in stock