2RI60G-160 POWER DIODE MODULE stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 2RI60G-160 FUJI
module
807 in stock
More 2RI60G-160 FUJI
18 in stock
More 2RI60G-160 FUJI
26 in stock
More 2RI60G-160 FUJI
100 in stock
More 2RI60G-160
111 in stock
More 2RI60G-160 FUJI
60A/1600V/diode/2U
515 in stock
Similar Parts of 2RI60G-160
2RI60G-160X3
5 suppliers
23742 in stock