2DI50Z-140 POWER TRANSISTOR MODULE stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 2DI50Z-140 FUJI
module
837 in stock
More 2DI50Z-140 FUJI
574 in stock
More 2DI50Z-140
371 in stock
More 2DI50Z-140
500 in stock
More 2DI50Z-140 FUJI
50 in stock
More 2DI50Z-140
1000 in stock
More 2DI50Z-140
FUJI
10000 in stock
More 2DI50Z-140 F U J I
50 in stock
More 2DI50Z-140 FUJI
MODULE
150 in stock
Similar Parts of 2DI50Z-140
2DI50Z-140-A
14 suppliers
1567 in stock