2DI200A-050 POWER TRANSISTOR MODULE stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 2DI200A-050 FUJI
module
799 in stock
More 2DI200A-050 FUJI
100 in stock
More 2DI200A-050
12 in stock
More 2DI200A-050 FUJI
50 in stock
More 2DI200A-050 FUJI
12 in stock
More 2DI200A050 FUJI
63 in stock
More 2DI200A-050
200A/600V/2U
50 in stock
More 2DI200A-050 FUJI
82 in stock
Similar Parts of 2DI200A-050
2DI200A-0503
2 suppliers
2160 in stock
2DI200A-050B
6 suppliers
1814 in stock
2DI200A-050D
9 suppliers
15936 in stock
2DI200A-050P
31 suppliers
54478 in stock