2DI150MA-050 POWER TRANSISTOR MODULE stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More 2DI150MA-050 FUJI
1800 in stock
More 2DI150MA-050
55 in stock
More 2DI150MA-050 FUJI
50 in stock
More 2DI150MA-050 FUJI
55 in stock
More 2DI150MA-050 FUJI
100,module
100 in stock