2DI150D-050 POWER TRANSISTOR MODULE stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 2DI150D-050 FUJI
module
1174 in stock
More 2DI150D-050 FUJI
60 in stock
More 2DI150D-050 FUJI
100 in stock
More 2DI150D-050
11 in stock
More 2DI150D-050 FUJI
50 in stock
More 2DI150D-050 FUJI
55 in stock
More 2DI150D050 FUJI
96 in stock
More 2DI150D-050
150A/600V/2U
50 in stock
Similar Parts of 2DI150D-050
2DI150D050-02
3 suppliers
0 in stock
2DI150D-050A
3 suppliers
2171 in stock
2DI150D-050C
52 suppliers
70026 in stock
2DI150D-050P
12 suppliers
30088 in stock