28LD/TSSOP4.4MM stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More 28LD TSSOP 4.4mm AMKOR
50 in stock
More 28LD/TSSOP4.4mm AMKOR
TSOP-28P
148 in stock
More 28LD/TSSOP4.4mm
370 in stock
More 28LD/TSSOP4.4MM AMKOR
149 in stock
More 28LD/TSSOP4.4MM AMKOR
TSSOP
272 in stock
More 28LD/TSSOP4.4MM 1
AMKOR
50 in stock