282-2.2KRC stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 282-2.2KRC XICON
100 in stock
More 282-2.2K-RC XICON
RES 2.2K OHM 2W 5% METAL OXIDE T/H
430 in stock
Similar Parts of 282-2.2KRC
282-2.2-RC
2 suppliers
100 in stock
2 suppliers
84 in stock
9 suppliers
56963 in stock
282233
3 in stock
9139 in stock
4 suppliers
1100 in stock
4 suppliers
14932 in stock
15670 in stock
6 suppliers
43546 in stock
384 in stock