27KJCT-ND stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More 27KMM2-1% CODECO
RESISTOR MM2 1%
63 in stock
More 27K MF-60-S 1% 5K T/B
10000 in stock
More 27KMSR HARRIS
NEW IN-STOCK
16 in stock
More 27K OHM 0.25W 50PPM 1% M/F ROYAL
5000 in stock
More 2.7 KO 5% 1206
1813 in stock
More 27 KOHM