249FGJSPDB25504KA stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More 249FGJSPDB25504KA VISHAY
249 F GJ S P D BO50 500K 10% A e3
100 in stock
More 249FGJSPDB25504KA VISH
35 in stock
More 249FGJSPDB25504KA VISH
51 in stock