225P12391WD3 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More 225P12391WD3 SPR
IN STOCK
1150 in stock
More 225P12391WD3 SPR
1400 in stock
More 225P12391WD3 SPRAGUE/VISHAY
CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYESTER, 100 V, 0.012 UF, THROUGH HO
50000 in stock