2.5MBPH-12 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 2.5MBPH-12 LUMBERG
*** 12W SKT SINGLE P=2.5MM 90D
102 in stock
More 2.5MBPH-12
102 in stock
More 25MBPH12 LUMBE
372 in stock