1850147164D stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 1850147166G VISHAY
KC 470pF ¡À20% 160Vdc Pitch 5mm
51 in stock
Similar Parts of 1850147164D
1850168164W
2 suppliers
20002 in stock
185018
2 suppliers
2978 in stock
185-01Q
3 suppliers
1076 in stock