1850133164D stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 1850133166G VISHAY
KC 330pF ¡À20% 160Vdc Pitch 5mm
51 in stock
Similar Parts of 1850133164D
1850133164W
2 suppliers
9502 in stock
1850168164W
2 suppliers
20002 in stock
185018
2978 in stock