1850122165D stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 1850-122-165W-KC1850 ROEDERSTEIN
1525 in stock
More 18501221661WA VISHAY
220 pF ¡À20% 160Vdc 5 mm
52 in stock
Similar Parts of 1850122165D
1850122165G
2 suppliers
5251 in stock
1850-122-165W-KC1850
4 suppliers
7125 in stock
1850133164W
2 suppliers
9502 in stock