1850122164D stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 1850122165F VISHAY
KC 220pF ¡À10% 160Vdc Pitch 5mm
52 in stock
Similar Parts of 1850122164D
1850122165G
2 suppliers
5251 in stock
1850-122-165W-KC1850
4 suppliers
7125 in stock
1850133164W
2 suppliers
9502 in stock