16YQ100C SCHOTTKY RECTIFIER HIGH EFFICIENCY SERIES stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More 16YQ100C IR
100 in stock
More 16YQ100C SEME-LAD
TO257AA
8700 in stock
More 16YQ100C IR
Real OEM XS!
37 in stock