155-2R4-JB stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More 155-2R4-JB RCD
155 2.4 OHMS 5%
295 in stock
More 155-2R4-JB RCD
266 in stock
Similar Parts of 155-2R4-JB
155-2R4-JBQ
2 suppliers
6954 in stock
155300
4 suppliers
10203 in stock