1206B682K101CT stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 1206B682K101CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 6800 pF+/- 10% 100 V T&R MH
3000 in stock
More 1206B682K101CT WLS
8000 in stock
More 1206B682K101CT WALSIN
7000 in stock