1206B271J101CT stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More 1206B271J101CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 270 pF +/- 5% 100 V T&R MH
4000 in stock
More 1206B271J101CT WALSIN
WALSIN - 1206B271J101CT
100000 in stock
More 1206B271J101CT WALSIN
4000 in stock