1206B102K201CT stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 1206B102K201CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 1000 pF+/- 10% 200 V T&R MH
3000 in stock
More 1206B102K201CT WALSIN
3000 in stock
More 1206B102K201CT WALSIN
2000 in stock