12061C103MATMA stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 12061C103MATMA AVX
IN STOCK
3313 in stock
More 12061C103MATMA AVX
CAP CER SMT .01UF 100V 20% 4K/RL
4000 in stock
More 12061C103MATMA AVX
3110 in stock
More 12061C103MATMA AVX
0.01 UF 100V X7R 20% 1206
4000 in stock