10K50S-240LEDQ stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 10K50S-240LEDQ H E A T S I N K
50 in stock
More 10K50S-240LEDQ HEATSINK
RQFP-240
152 in stock
Similar Parts of 10K50S-240LEDQ
10K50V
2 suppliers
42 in stock
10K50VBC356-2
2 suppliers
17 in stock
10K510405
205 in stock
10K510618
227 in stock
202 in stock
4 suppliers
5050 in stock
10K561
23801 in stock