100DFC6-H stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More 100DFC6-H
Feedthrough Capacitors 100A 10
50 in stock
More 100DFC6-H
Corcom
16 in stock
More 100DFC6-H TYCO ELECTRONICS
Original,Panel Mount
57174 in stock
More 100DFC6-H CORCOM
new and original
82171 in stock