1008LS-562XJBC 5.6uH-1008-10% stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 1008LS-562XJBC COILCR
2K PC REEL MIN
2000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More 1008LS-562XJBC COILCRAFT INC
Stock
1150 in stock
CTrends
Address: 27142 Burbank Foothill Ranch, California, United States 92610
Contact: Christian   Fix,  Phone: 949-472-9050 , Fax: 949-454-9252
More 1008LS562XJBC COILLCRAFT
*STOCK *NEW&ORIGINAL
405 in stock
More 1008LS-562XJBC COILCRAFT
Ship til 4pmEST
1982 in stock
More 1008LS-562XJBC COILCRAFT
INDUCTOR,NEW
604 in stock
COI,WIREWOUND INDUCTORS
834 in stock
More 1008LS562XJBC AVX
279976 in stock
More 1008LS-562XJBC
our stock ! New parts
7324 in stock