1008CT-080XJBC stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 1008CT-080XJBC COILCRAFT
INDUCTOR
100 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 1008CT080XJBC COILLCRAFT
NEW&ORIGINAL
3400 in stock
More 1008CT-080XJBC COILCRAFT
IN STK-828/TR
828 in stock
More 1008CT-080XJBC 2000 COILTRONICS
2000 in stock
More 1008CT080XJBC
2000 in stock
More 1008CT-080XJBC COILCRAFT INC
COI
3906 in stock
More 1008CT080XJBC AVX
279992 in stock
More 1008CT080XJBC COILCRAFT
2226 in stock
More 1008CT-080XJBC
34475 in stock
More 1008CT-080XJBC COILCRAFT
Y,1-2 Days after PO confirms
1736 in stock