1008CS-221XKBC CHIP IND 220nH 10% 1008 1008CS-221XKBC stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 1008CS-221XKBC COILCRAFT
IC,LCA
1000 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 1008CS-221XKBC COILCR
PT REEL
3572 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More 1008CS-221XKBC COIL
IN STOCK
566 in stock
More 1008CS-221XKBC COILCRAFT
2614 in stock
More 1008CS221XKBC COICFT
STOCK
2932 in stock
More 1008CS221XKBC COILCRAFT
COILCRAFT - 1008CS221XKBC
387 in stock
More 1008CS-221XKBC 1 112 00 COILCRAFT
03,IN STOCK
51 in stock
More 1008CS-221XKBC COILCRAFT
6.3V22P
More 1008CS-221XKBC COILCRAFT INCORPORATED
1782 in stock
More 1008CS-221XKBC COILCRAFT INC
COI,CHIP INDUCTOR
3300 in stock