1008CS-121XJBC 120nH-1008-10% stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More 1008CS-121XJBC COILCRAFT
12 OHM 5%
968 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 1008CS-121XJBC COILCRAFT
2000 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More 1008CS-121XJBC COILCR
PT REEL
1780 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More 1008CS-121XJBC COILCRAFT
27 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 631-242-7010
More 1008CS-121XJBC COILCRAFT
5012 in stock
More 1008CS121XJBC
NEW&ORIGINAL
1974 in stock
More 1008CS-121XJBC COILCRAFT
COILCRAFT - 1008CS-121XJBC
2221 in stock
More 1008CS-121XJBC 100000 COILTRONICS
100000 in stock
More 1008CS-121XJBC COILCRAFT INC
COI,INDUCTOR
3501 in stock
More 1008CS-121XJBC COILCRAFT INCORPORATED
1883 in stock
Similar Parts of 1008CS-121XJBC
1008CS121XJBC120NH1008
2 suppliers
3646 in stock