1008CS-100XJBC stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 1008CS-100XJBC
IC
59 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 1008CS100XJBC COILCRAFT
IN STOCK! vpe: 2000/tr/smd
895 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More 1008CS-100XJBC COILCRAFT
New
4796 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More 1008CS-100XJBC COILCR
2K REEL
2000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More 1008CS-100XJBC COIL
IN STOCK
4500 in stock
More 1008CS100XJBC COILLCRAFT
*STOCK *NEW&ORIGINAL
1330 in stock
More 1008CS-100XJBC COILCR
INDUCTOR SMT 10NH 1008 T/R
2106 in stock
More 1008CS-100XJBC COILCRAFT
IN STOCK
1724 in stock
More 1008CS-100XJBC COILCRAFT INCORPORATED
3674 in stock
More 1008CS100XJBC AVX
279976 in stock