1008ADR12K01 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 1008AD-R12K-01
SMD
2831 in stock
More 1008ADR12K01 FASTRON
INDUCTOR FERRITE CORE 0.12uH 6
2600 in stock