08055C393JAT2A stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 08055C393JAT2A AVX
557 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More 08055C393JAT2A AVX
*STOCK *NEW&ORIGINAL
3900 in stock
More 08055C393JAT2A KEMET
KEMET - 08055C393JAT2A
5677 in stock
More 08055C393JAT2A AVX
39000 pF,50V,10%,0805
376 in stock
More 08055C393JAT2A AVX
12000 in stock
More 08055C393JAT2A AVX
5075 in stock
More 08055C393JAT2A AVX
TAPE,N,In Stock, ship same day (B)
47 in stock
More 08055C393JAT2A
AVX
800000 in stock
More 08055C393JAT2A A V X
50 in stock
More 08055C393JAT2A AVX
In stock ships today
212 in stock