08053G474ZAT2A CAPACITOR DE CERAMICA, SMT 0.47UF +80-20% 25V Y5V0805 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 08053G474ZAT2A AVX
100 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More 08053G474ZAT2A
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: +1 561 202 9701
More 08053G474ZAT2A AVX
NEW&ORIGINAL
19959 in stock
More 08053G474ZAT2A AVX CORPORATION
2635 in stock
More 08053G474ZAT2A AVX
REAL OEMXS!!!!
13296 in stock
More 08053G474ZAT2A AVX
652 in stock
More 08053G474ZAT2A AVX
77000 in stock
4464 in stock
More 08053G474ZAT2A AVX
5960 in stock
More 08053G474ZAT2A AVX/KYOCERA
2969 in stock